BLUEPRINTER M3

Profesionální práškový tisk

za zlomek ceny.

Profesionální prášková tiskárna s patentovanou technologií SHS tvoří zcela novou kategorii 3D tiskáren. Díky jejím nízkým pořizovacím i provozním nákladům je teď profesionální tisk mnohem dosažitelnější.

IDEÁLNÍ ZÁKLAD

Porózní struktura modelu lze skvěle povrchovat.

Vytištěný objekt je jednobarevný a částečně porézní, takže ho lze s úspěchem dále povrchovat – podle účelů dalšího využití jej lepit, tmelit, barvit, penetrovat epoxidy nebo jen akrylátovým lakem, popř. pokovit (např. pochromovat). Surový výtisk je flexibilní a podle způsobů povrchové úpravy lze vylepšit i jeho materiálové charakteristiky (vytvrdit).

CENA / VÝKON

Díky jedinečné technologii spékání teplem (SHS).

Blueprinter M3 se vyznačuje se výhodnými pořizovacími i provozními náklady, jednoduchou údržbou a bezpečným provozem. Klíčem k těmto vlastnostem je technologie SHS (Seleceted Heat Sintering), která nevytvrzuje plastový prášek pomocí drahého laseru, ale pomocí tepla. V tiskové hlavě je umístěno tisíce drobných odporů, které sintrují (spékají) práškový materiál s přesností 0,1 mm.

OVLÁDACÍ ROZHRANÍ

Ovládání přes vlastní IP.

Tiskárna má vlastní IP adresu a ovládá se přes webové rozhraní. 3D tiskárna Blueprinter M3 má vlastní jednoduchý software – uživatel se velmi rychle naučí vkládat 3D objekty ve formátu .stl a pracovat s nimi. Umožňuje přístup několika uživatelů zároveň na jednom tiskovém projektu, je tak ideální i pro střediska s více odděleními, která mohou všechny tiskárnu využívat.

Přesvědčte se o kvalitách Blueprinteru na vlastní oči.

VYSTAVENO V SHOWROOMU

Specifikace

Technologie

Velikost tiskové komory

Výška vrstvy

Materiál konstrukce

Tiskový materiál

Rychlost tisku

Software

Datový vstup

Vnější rozměry

Hmotnost tiskárny

SHS

200 x 157 x 150 mm

0,1 mm

lakovaná ocel

M-Flex

2-3 mm/hod.

Blueprinter

LAN

1150 x 510 x 570 mm

98 kg

blueprinter_printer_size_pictograms

Download sekce

Blueprinter M3 brožura

Blueprinter materiálové listy