Obchodní koordinátor(ka) – Praha

Máte obchodního ducha a zápal pro moderní technologie? Pak do našeho skvělého týmu zapadnete a možná teď hledáme právě vás!

Nabízíme:
  • Možnost růstu a rozvoje ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, u předního hráče v oblasti průmyslového 3D tisku a 3D skenování u nás.
  • Inspirativní pracovní prostředí mladého týmu, který vám bude vždy nablízku.
  • Příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi a být součástí inovativních projektů.
  • Společné mimopracovní aktivity a teambuildingy.
  • Přísun čokolády na pracovišti, protože dobrá nálada je pro nás důležitá!
Očekáváme:
  • Zodpovědný a aktivní přístup k práci.
  • Schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů.
  • Smysl pro obchod a zájem o moderní technologie.
  • Znalost českého a anglického jazyka.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce:
  • Pravidelná komunikace s našimi klienty a obchodními partnery, budování a udržování pevných vztahů.
  • Práce v CRM softwaru zahrnující správu kontaktů, sledování obchodních příležitostí a aktualizaci informací o klientech.
  • Poskytování administrativní podpory obchodnímu oddělení, včetně přípravy dokumentace, sledování objednávek a řešení běžných administrativních úkolů.

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který má vášeň pro inovace a tah na bránu! Jsme připraveni vás podpořit na cestě k vašim profesním cílům – a zároveň si společně užít každodenní práci plnou výzev a radostných okamžiků. Pojďme společně posunout možnosti moderních technologií a změnit svět aditivní výroby!

Aktuálně: Pozice obsazena
100%

3Dwiser s.r.o. je předním poskytovatelem spolehlivých a inovativních technologií 3D tisku a 3D skenování v České republice, Maďarsku, na Slovensku a v Rumunsku. Naše společnost patří mezi nejrychleji rostoucí technologickou společností v České republice. V Praze provozujeme Aplikační centrum 3D tisku, kde pomáháme při výběru řešení šitých na míru zákazníkům napříč vývojem i výrobou.

►  Svůj životopis, včetně motivačního dopisu, pošlete na prace@3dwiser.com. Předem se těšíme!