#1 Specialista na 3D tisk

Společnost 3Dwiser se 100% českou vlastnickou strukturou vznikla v roce 2014 s cílem nabídnout profesionální a specializované služby náročným zákazníkům a firmám na dynamicky se rozvíjejícím trhu 3D technologií. Mezi naše klienty v současnosti patří široké spektrum společností – od designérů přes architektonické ateliéry a konstrukční týmy až po školy, automobilky a výrobní závody.

Interní firemní tým tvoří dvanáctka pracovníků. Stěžejní pražskou centrálu s velkým showroomem 3D tiskových technologií nově doplňuje pobočka s menším showroomem stolních 3D tiskáren v Olomouci. Díky síti našich partnerů nabízíme služby i výrobky nejen po celém Česku, ale také v zahraničí – především na Slovensku a v Maďarsku. Jsme členy Klastru aditivní výroby z. s.

Ultimaker
Markforged
Formlabs
EnvisionTec
3ntr
Craftunique
Builder
SCAN in a BOX
Fillamentum
Polymaker
Innofil
Verbatim

Mezinárodně osvědčené 3D tiskové technologie

Přinášíme profesionální řešení z oblasti aditivní výroby (3D tisku) na míru i těm nejnáročnějším požadavkům. Nabízíme kvalitní a prověřené 3D tiskárny a jejich příslušenství, 3D skenery, specializovaný software, spotřební materiályprofesionální služby v čele se zakázkovým 3D tiskem či školeními, servisem a technickou podporou.

3Dwiser s.r.o. je autorizovaným zástupcem značek Ultimaker, Formlabs, Markforged (pro Česko, Slovensko i Maďarsko), 3ntrEnvisionTECBuilder 3D Printers či CraftUnique (pro Česko).

Centrála a showroom v Praze

Poděbradská 56/186, 180 66 Praha 9 – Hloubětín

Náš hlavní showroom naleznete v areálu společnosti Tesla. Otevřen je pro vás v pracovní dny od 9.00 do 17.00. Ohlaste se, prosím, na recepci, kde si vás rádi vyzvedneme.

Jak pro osobní, tak i nákladní auta je zde dostatek parkovacích míst – před hlavním vchodem do Tesly, naproti nákupnímu centru Platforma. Snadno se k nám dostanete i díky MHD: hned vedle firmy je zastávka Nademlejnská tramvajových linek 8 a 25 – pouhé čtyři zastávky od železniční stanice Praha-Libeň nebo tři od stanice metra B – Hloubětín.

Telefon: +420 778 530 800

E-mail: info@3dwiser.com

Pracovní doba: pondělí–pátek 9.00–17.00

Mapa: 50.1033467N, 14.5243936E

Showroom v Olomouci

Šlechtitelů 19, 783 71 Olomouc

Sídlíme v srdci areálu Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého, Blok C. Rádi a s úsměvem vás za námi nasměrují také z recepce (Blok B). Otevřeno je dle vašeho zájmu, rezervujte si termín ještě dnes.

Nechcete-li jet přes centrum Olomouce, sjeďte automobilem přímo z D35 (Olomouc–Ostrava) na exitu 262, odkud je to k nám pouhých pět minut. Využít můžete také MHD a autobusových zastávek Šlechtitelů (13, 22), případně Technologická (22). Autobusová linka 13 navazuje na železniční uzel Olomouc – Hlavní nádraží.

Naši klienti

Budete v dobré společnosti

ZF TRW
Univerzita Karlova v Praze
ŽĎAS
Faurecia
Flaymer
ZVVZ
Deimos
Univerzita Palackého v Olomouci
ČVUT
Alcaplast
Rohde & Schwarz
Alukov