O NÁS


#1 Specialista na 3D tisk

Nabízíme profesionální řešení z oblasti aditivní výroby (3D tisku) na míru i těm nejnáročnějším požadavkům. Přinášíme kvalitní a prověřené 3D tiskárny a jejich příslušenství, 3D skenery, specializovaný software, spotřební materiál i profesionální služby.

Vše, včetně vzorových ukázek 3D výtisků, si můžete prohlédnout v našem unikátním showroomu 3D tiskových technologií, kde Vás rádi seznámíme nejen s naší nabídkou, ale především s možným řešením Vašich potřeb.

Nadstandardní podpora

Náš tým certifikovaných techniků Vám zajistí kvalitní záruční i pozáruční servis i nadstandardní technickou podporu.

Nevíte-li si rady, zda je pro vás 3D tisk tím správným řešením, naši specialisté Vám rádi a zdarma poradí, seznámí Vás s dostupnými technologiemi 3D tisku a vysvětlí praktické výhody i nevýhody různých materiálů a metod.

Komplexní služby v oblasti 3D tisku

V našem pražském showroomu Vám zajistíme profesionální 3D tisk na zakázku, včetně všech doprovodných služeb – od tvorby 3D modelu přes výrobu až po úpravu výtisků a jejich finalizaci. Zvládneme vše – od konceptuálních prototypů až po funkční díly.

Ultimaker
EnvisionTec
Markforged
Builder
Robox
Formlabs
Fillamentum
Innofil
Verbatim

3Dwiser s.r.o. je autorizovaným zástupcem značek Ultimaker, Formlabs, Markforged (Česko, Slovensko, Maďarsko), EnvisionTEC, Builder 3D Printers (Česko).

Naše společnost se 100% českou vlastnickou strukturou vznikla v roce 2014 s cílem nabídnout profesionální služby náročným zákazníkům a firmám na dynamicky se rozvíjející trhu 3D technologií.

Mezi naše klienty v současnosti patří široké spektrum společností – od designérů přes architektonické ateliéry až po automobilky. Interní firemní tým dnes tvoří 8 pracovníků.

Díky síti našich partnerů nabízíme služby i výrobky nejen po celém Česku, ale také v zahraničí – především na Slovensku a v Maďarsku.

Jsme členy Klastru aditivní výroby z. s.

Kontaktní informace

Adresa:
3Dwiser s.r.o.
Poděbradská 56/186, 180 66 Praha 9 – Hloubětín

 

Sídlo naší firmy naleznete v areálu společnosti Tesla. Je zde dostatek parkovacích míst (před hlavním vchodem Tesla, naproti nákupnímu centru Platforma) jak pro osobní, tak i nákladní auta. Snadný je i přístup MHD – vedle firmy je zastávka tramvají číslo 8, 25 nebo 52 (zastávka Nademlejnská). A když už k nám dorazíte, ohlaste se prosím na recepci, kde si Vás rádi vyzvedneme.

Telefon:
+420 778 530 800

Email:
info@3dwiser.com

Pracovní doba:
Pondělí – Pátek 9:00 – 17:00

Sociální sítě:

MEZI NAŠE KLIENTY PATŘÍ

ZVVZ
Rohde & Schwarz
Slévárna Chomutov
ČVUT
Hutchinson
Panasonic
Univerzita Karlova v Praze
Deimos
Lakum Group
Halla
Flaymer
UMPRUM

Chcete se poradit o 3D tisku?


Potřebujete vlastní 3D technologie, nebo mít 3D model vytisknutý v profesionální kvalitě? Neváhejte nás kontaktovat.


+420 778 530 800