3D TISKÁRNY V AKCI


Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, co které zařízení umí. Pomůžeme vám s výběrem optimální 3D tiskárny pro váš projekt, doporučíme postupy pro co nejlepší výsledky. Vytiskneme vám vaše vlastní modely na míru.

Praha

Jeden z největších showroomů 3D tisku v Česku najdete v hloubětínském areálu Tesly. Široká škála nejmodernějších 3D technologií na jediném místě, včetně centra zakázkového 3D tisku se zázemím týmu specializovaných techniků nebo prodejního skladu 3D tiskáren, 3D skenerů a spotřebního materiálu.

Olomouc

Menší showroom stolního 3D tisku v srdci Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého otevřený speciálně pro naše moravské a slezské zákazníky. Osahejte si tiskárny Ultimaker 3, Ultimaker 2 Extended+ či Formlabs Form 2, lešticí stanici Polysher a množství názorných ukázkových výtisků.

Poděbradská 56/186, 180 66 Praha 9 – Hloubětín 👁💬✋👨‍🎓🛠🎁🛒

Náš hlavní showroom naleznete v areálu společnosti Tesla. Otevřen je pro vás v pracovní dny od 9.00 do 17.00. Ohlaste se, prosím, na recepci, kde si vás rádi vyzvedneme.

Jak pro osobní, tak i nákladní auta je zde dostatek parkovacích míst – před hlavním vchodem do Tesly, naproti nákupnímu centru Platforma. Snadno se k nám dostanete i díky MHD: hned vedle firmy je zastávka Nademlejnská tramvajových linek 8, 25 nebo 52 – pouhé čtyři zastávky od železniční stanice Praha-Libeň nebo tři od stanice metra B – Hloubětín.

Šlechtitelů 19, 783 71 Olomouc 👁💬✋👨‍🎓

Sídlíme v srdci areálu Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého, v bloku C. Rádi a s úsměvem vás za námi nasměrují také z recepce (vedlejší blok B). Otevřeno je dle vašeho zájmu, rezervujte si termín ještě dnes.

Nechcete-li jet přes centrum Olomouce, sjeďte automobilem přímo z rychlostní komunikace R35 (Olomouc–Ostrava) na exitu 262, odkud je to k nám pouhých pět minut. Před cílem vás navedou modro-bílé šipky „Vědeckotechnický park“. Využít můžete také MHD – autobusových zastávek Šlechtitelů (13, 22), případně Technologická (22).

Pomůžeme vám využít maximum z možností, které dnes aditivní výroba nabízí


Kontaktujte nás a domluvte si termín návštěvy v pražském či olomouckém showroomu 3D tisku.