3D tiskárny na vlastní oči

Přijďte se přesvědčit, co které zařízení umí. Pomůžeme vám s výběrem optimální 3D tiskárny pro váš projekt, doporučíme postupy pro co nejlepší výsledky. V Praze vám naskenujeme či vytiskneme vaše vlastní modely na míru.

Praha

Jeden z největších showroomů 3D tisku v Česku najdete v hloubětínském areálu Tesly. Na jediném místě zde najdete nejmodernější 3D technologie, včetně centra zakázkového 3D tisku a 3D skenování se zázemím týmu specializovaných techniků, nebo prodejní sklad 3D tiskáren, 3D skenerů a spotřebního materiálu.

Olomouc

Menší showroom 3D tisku v srdci Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého je otevřen speciálně pro naše moravské a slezské zákazníky. Osahejte si tiskárny Ultimaker S5 a 3, CraftBot PLUS či Form 2 s příslušenstvím, lešticí stanici Polysher a množství ukázkových výtisků. Rádi vám naživo představíme i produkční tiskárny Markforged X7 a 3ntr A2.

Poděbradská 56/186, 180 66 Praha 9 – Hloubětín 👁 💬 ✋ 👨‍🎓 🛠 🎁 🛒

Náš hlavní showroom naleznete v areálu společnosti Tesla. Otevřen je v pracovní dny od 9 do 17 hodin. Rezervujte si, prosím, termín předem, rádi se vám budeme věnovat.

Jak pro osobní, tak i nákladní auta je zde dostatek parkovacích míst – před hlavním vchodem do Tesly, naproti nákupnímu centru Platforma. Snadno se k nám dostanete i díky MHD: hned vedle firmy je zastávka Nademlejnská tramvajových linek 8, 25 nebo 52 – pouhé čtyři zastávky od železniční stanice Praha-Libeň nebo tři od stanice metra B – Hloubětín.

Mapa: 50.1033467N, 14.5243936E

Šlechtitelů 19, 783 71 Olomouc 👁 💬 ✋ 👨‍🎓

Sídlíme v srdci areálu Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého, v bloku C. Rádi a s úsměvem vás za námi nasměrují také z recepce (vedlejší blok B). Otevřeno je dle vašeho zájmu, rezervujte si termín ještě dnes.

Nechcete-li jet přes centrum Olomouce, sjeďte automobilem přímo z D35 (Olomouc–Ostrava) na exitu 262, odkud je to k nám pouhých pět minut. Do cíle vás navedou modro-bílé šipky „Vědeckotechnický park“. Využít můžete také MHD – autobusových zastávek Šlechtitelů (13, 22), případně Technologická (22).

Mapa: 49.5760494N, 17.2807875E

Pomůžeme vám využít maximum z možností, které dnes aditivní výroba nabízí


 

Kontaktujte nás a domluvte si termín návštěvy.


info3dwiser.com