Služby od specialistů na 3D tisk

Aplikační centrum
3D tisku

Váháte nad praktickými přínosy 3D tisku? Využijte služeb našich center, objevte s námi nové příležitosti pro optimální zavedení či rozšíření 3D tisku ve vaší firmě.

3D tisk
na zakázku

Vyrobíme vám prototyp i funkční díl – od úpravy 3D modelu až po dokončovací práce na výtisku.
Dokážeme vám, že naše tiskárny tisknou tak dobře, jak tvrdíme.

Virtuální farma
3D tiskáren

Je vaše 3D tiskárna čas od času vytížená a nestíháte termíny? Není to ještě tak často, abyste pořizovali další stroj? Jste-li našimi zákazníky, máme výhodné řešení exkluzivně pro vás.

Konstrukční podpora
3D tisku

Potřebujete upravit díly pro rychlejší, výhodnější 3D tisk? Nemáte po ruce konstruktéra, který by součást pro 3D tisk vymodeloval? Náš specialista vám pomůže.

Technická podpora
a servis

Tým našich certifikovaných techniků je připraven vyřešit jakýkoli problém – v záruční době i po ní – co nejrychleji, abyste se mohli soustředit na vlastní práci.

Webináře,
tipy & triky

Podívejte se na praktické rady a doporučení specialistů k různým technologiím 3D tisku. Rychleji díky nim uvedete na trh výrobek či najdete optimální materiál právě pro váš projekt.

Školení
a workshopy

Vyhněte se zdlouhavému zkoušení metodou pokus–omyl. Díky našim pravidelným i na míru připraveným kurzům využijete 3D tisku naplno hned od druhého dne.

Co umí Shining 3D EinScan Pro HD Nový všestranný ruční 3D skener s vysokým rozlišením Chci se podívat 3D výtisky z čisté mědi Ukázka z české průmyslové praxe Podívejte se na živé ukázky pro FFF/FDM, SLA a PolyJet Vyzrajte na post-processing Automatizovaná řešení pro dodatečné úpravy výtisků Chci skenovat přesněji se Shining 3D Příruční i metrologické 3D skenery pro všechny vaše projekty Co umí novinky CraftBot? CraftBot FLOW Generation Zdvojnásobte svou produktivitu Chci podpořit naši výrobu 3D tisk ve výrobě v dobách krize Chci se podívat 3D výtisky z čisté mědi Ukázka z české průmyslové praxe