ZÁKLADNÍ


Ideální do začátku

Ultimaker Original+

Stavebnice open–source 3D tiskárny Ultimaker Original+ vám dává nekonečnou svobodu ji měnit a vylepšovat.

Ultimaker 2 Go

Menší, ultralehká verze 3D tiskárny Ultimaker 2. Malá na těle, silná na funkcích, výhodná cenou.

CEL Robox

Mimořádně povedená kompaktní 3D tiskárna nové generace s vyhřívanou podložkou a řadou ojedinělých technologických vychytávek.

PROFESIONÁLNÍ


Spolehlivé pracovní nástroje

Ultimaker 3

Profesionální 3D tiskárna s dvěma extrudéry, vybavena pokročilými komunikačními funkcemi a možností automatizace tiskových úloh.

Ultimaker 3 Extended

Profesionální 3D tiskárna s dvěma extrudéry, vybavena pokročilými komunikačními funkcemi a možností automatizace tiskových úloh. Je schopna tisknout objekty až 30 cm vysoké.

Ultimaker 2+

Ultimaker 2+ je etalonem mezi stolními 3D tiskárnami díky vysoké přesnosti, výjimečné spolehlivosti a velkému množství tisknutelných materiálů.

Ultimaker 2+ Extended

Výborná 3D tiskárna Ultimaker 2 Extended+ navíc přichází s atraktivním tiskovým prostorem, je schopna tisknout objekty až 30 cm vysoké.

Builder Premium S

Builder Premium Dual–Feed dokáže vytisknout ty nejkomplexnější prototypy. Dual–Feed extruder vám umožní tisk ve dvou odlišných materiálech / barvách v rámci jednoho modelu.

Builder Premium M

S maximální tiskovou výškou 400 mm je Builder Premium Medium připraven tisknout velké komplexní objekty. Prototypování nikdy nebylo tak jednoduché.

Builder Premium L

S Builderem Premium Large je obloha limitem. S maximální tiskovou výškou 600 mm můžete tvořit ty nejodvážnější objekty a architekturu.

PRODUKČNÍ A PRŮMYSLOVÉ


Velkoformátové 3D tiskárny pro profesionály

BigRep One.3

Ohromí Vás svou velikostí a dokonalým strojírenským zpracováním. Tiskový objem až 1 m3!

Builder Extreme 1000

Builder Extreme 1000

Builder Extreme 1000 je velkoformátová open–source 3D tiskárna určená pro tisk velkých objektů o rozměru až 690 x 690 x 900 mm.

Builder Extreme 1500

Builder Extreme 1500 je velkoformátová open–source 3D tiskárna určená pro tisk velkých objektů o rozměru až 1100 x 500 x 820 mm.

Builder Extreme 2000

Builder Extreme 2000 je profesionální open–source 3D tiskárna určená pro tisk extrémně velkých objektů o rozměru až 690 x 690 x 1820 mm.

3ntr A4

Všestranná průmyslová 3D tiskárna určena pro přesnou a spolehlivou aditivní výrobu

3ntr A2

Všestranná a velkoformátová průmyslová 3D tiskárna určena pro přesnou a spolehlivou aditivní výrobu