Stolní 3D tiskárny (FDM/FFF)

Spolehlivá profesionální zařízení + něco do začátků

Ultimaker
S5 Pro Bundle
  🆕

Unikátní sada stolní 3D tiskárny s velkým tiskovým objemem, materiálové stanice pro nepřetržitý 3D tisk a uchovávání náročnějších termoplastů a zakrytování s filtrem zvyšujícím komfort na pracovišti.

3D tiskárna Ultimaker S5 zepředu

Ultimaker
S5

Výkonná, spolehlivá, univerzální 3D tiskárna pro profesionály. Přináší řadu vylepšení – mj. větší tiskový objem 330 × 240 × 300 mm – ale stále se pohodlně vejde na pracovní stůl.

Ultimaker
S3
 🆕

V kompaktnějším provedení přináší to nejlepší z modelu S5. Univerzální stolní 3D tiskárna pro profesionály je ideální pro přípravu výtisků vlastními silami, z pokročilých materiálů, včetně kompozitů.

Ultimaker
3

Profesionální 3D tiskárna s dvěma extrudéry, vybavena pokročilými komunikačními funkcemi a možností automatizace tiskových úloh. Výborná i pro výuku 3D tisku.

Ultimaker
2+ a 2 Extended+

Etalon mezi stolními 3D tiskárnami zaujme výjimečnou spolehlivostí, výkonností i velkým množstvím tisknutelných materiálů.

3D tiskárna CraftBot 3 600x450

Craftunique
CraftBot 3

Dostupná a současně bytelná stolní dvoumateriálová 3D tiskárna s barevným dotykovým displejem a řadou pokročilých funkcí.

Craftunique
CraftBot XL

Stolní tiskárna pro jednomateriálový 3D tisk ve větším formátu speciálně navržená pro školy, koleje, konstruktéry, architekty, modeláře a další.

CraftBot PLUS modrá 3D tiskárna ocenění

Craftunique
CraftBot PLUS

Opakovaně oceněná stolní 3D tiskárna s bytelným rámem i barevným dotykovým displejem pro pohodové začátky s 3D tiskem.

Produkční a průmyslové 3D tiskárny (FDM/FFF)

Velkoformátové 3D tiskárny pro firmy a náročné profesionály

3ntr
A2 a A4

Všestranné (a v případě modelu A2 i velkoformátové) průmyslové 3D tiskárny pro přesnou a spolehlivou aditivní výrobu.

BigRep
ONE V3

Ohromí vás svou velikostí a dokonalým strojírenským zpracováním od německých inženýrů. Tiskový objem více než 1 m3 využijete pro opravdu velké výtisky.

BigRep
STUDIO G2
🆕

Komfortní výrobní nástroj pro masivní prototypy tištěné větším průměrem trysky s tiskovým objemem 500 × 1000 × 500 milimetrů v robustní uzavíratelné skříni.

BigRep
PRO
🆕

Velkoformátový 3D tisk pro náročné zákazníky z průmyslu. Tiskový objem více než 1 m3 v uzavíratelné skříni s ventilací, unikátní extrudery MXT pro extrémní rychlost tisku.